תקנון החנות

הגבלת פרטיות
אתר זה הינו בגדר רכוש פרטי ובבעלותו הבלעדית של המותג: אלן רובן / ELLEN RUBEN אתר זה מכיל חומרים פרטיים לרבות רעיונות, עיצובים ותמונות שהינם בחזקת רכוש פרטי והינם מוגנים ע"י זכויות יוצרים. לפיכך אין כל רשות לשימוש לצורך אישי באתר או בתכניו, למעט כניסה לאתר לצורך התרשמות מהפריטים ולביצוע רכישות ולמטרות חוקיות בלבד.
כל העתקה של תמונות או תכנים אחרים ו/ או איסןף מידע ונתונים מהאתר לשימוש אישי או מסחרי ע"י אדם או מערכת אוטומטית כולל רובוטים, אסורה בהחלט!
החברה/מותג שומר לעצמו את הזכות למנוע את הגישה למכירות ו/או לבטל אפשרות גלישה של גולשים שהתנהלותם אינה הולמת או פוגענית כלפי המותג ו/או כלפי מבקרי האתר או אלה המנסים לפגוע בניהול התקין של מכירות האתר.
כל אדם המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ומקבלם, וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר או מפעילים מטעמו.
מדיניות פרטיות
פרטי הלקוח לא יועברו לצד שלישי בשום אופן ולא יעשה בהם כל שימוש למעט למטרת יצירת קשר עם הלקוח.
פרטיו האישיים של כל לקוח (למעט פרטי האשראי) נשמרים באתר ונעשה בהם שימוש אך ורק ע"י צוות עובדים מטעם בעלי האתר או צוות מטעמו, ורק לצורך תקשורת כללית ותאום משלוח.
יובהר כי פרטי התקשרות אלה מועברים לחברת השילוח על מנת לתאם ולבצע את מסירת ההזמנה ללקוח.
בנוסף יתכן שימוש בפרטי הלקוחות שהצטרפו ונרשמו לקהל מועדון הלקוחות  לצורך שליחת מידע ועידכון לגבי אירועים, הנחות ומבצעים משתנים הרלוונטים לזמן קצוב או קבוע. בעלי האתר רשאים בכל עת  להפסיק מבצעים, הטבות והנחות ו/או לשנותם לפי שיקול דעתם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת לכך.
המשתמש באתר מאשר את צרופו למערכת הדיוור הישיר של בעלי האתר באמצעות דוא"ל, טלפון נייד או קווי.
במידה והלקוח אינו מעוניין לקבל אינפורמציה מסוג זה, מתאפשר לו לבקש מאיתנו להסירו מרשימת התפוצה, ואנו נעשה זאת מיד ובשמחה ומתוך כבוד לרצונו ופרטיותו של הלקוח.
בעלי האתר ו/או צוות מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר או עקיף, שיגרם למשתמש או לגולש או למזמין או אורח באתר, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר שלא על פי התנהגות הולמת או תקנון האתר.
זמינות האתר הינה רציפה ופועלת 24/7 למעט זמנים מוגבלים בהם נעשים שינויים ועידכונים מטעם צוות העבודה  של האתר.
זמינות המוצרים באתר מעודכנת באופן שוטף. כל הזמנה שמתבצעת באתר תענה באופן מיידי ובכפוף למגבלות המלאי בזמן ביצוע ההזמנה ולאחר אישור תשלום מחברת האשראי או חברת פיי פל. אישור התשלום מגיע אל האתר באופן אוטומטי ובדר"כ באופן מידי.
במידה ובוצעה הזמנה/רכישה של פריט שאינו זמין למשלוח מיידי, ניצור קשר עם הלקוח על מנת לתאם מועד משלוח אחר, או לחלופין נבצע החזר כספי. כל אפשרות הינה בהתאם לבחירת הלקוח.
 
אחריות ושרות
הפריטים הנמכרים באתר זה הינם רובם ככולם עשויים מחומרים איכותיים ועמידים לרבות עור או כותנות או/ו חומרים סינטטיים. המותג/בעלי האתר ELLEN RUBEN עושה ככל יכולתו לספק מוצר איכותי ובהתאם לזאת עושה את כל הפעולות הנדרשות לבקרת איכות שוטפת על מנת לספק מוצר איכותי העומד בכל דרישת הלקוח, ובהתאם לתאור הפריט המופיע לצד תמונת הפריט באתר, לרבות חומר, צבע ומידות המוצר.
התמונות באתר מוצגות באופן אותנטי וללא התערבות או שינוי לשיפור מראיתם . יחד עם זאת, נראות המוצרים כפי שמשתקפים בתמונות תלויות בסטיות צבע או גוון בהתאם לכל מסך/מחשב או מכשיר סלולרי נייד ו/או כל מכשיר אחר בהתאם להגדרות היצרן המשתנות בין החברות השונות.
תמונות המוצרים באתר מוצגות להמחשה בלבד וייתכנו הבדלי צבע, גוון, גודל או פרופורציה בהתאם לתאורה או זויות צילום. יחד עם זאת תאור הפריט (המופיע לצד כל פריט) מכיל את תאורו, צבעו ואת מידותיו ביחידות ס"מ. וזאת על מנת להעניק ייצוג אמיתי לכל פריט.
היה והלקוח סבור כי המוצר שרכש הינו פגום, עליו ליצור קשר דרך האתר או בכל דרך אחרת לרבות בטלפון (052-5428686) ונציג מטעם המותג יטפל בפנייה ויעביר אותה לגורם המוסמך להמשך טיפול. במידה ובמוצר הנרכש לא נעשה שימוש עדיין ו/או לא עברו יותר מ 7 ימים מאז קבלת המוצר הפגום לכאורה לידי הלקוח, יוצע ללקוח תיקון המוצר או החלפתו במוצר זהה או שונה, או זיכוי כספי. זיכוי כספי יעשה באותו אופן תשלום כפי שהתבצע ע"י הלקוח במקור בעת הרכישה.