משלוחים עד הבית חינם בקניה מעל 390 ש"ח

משלוחים והחזרות

מדיניות שילוח בארץ

כל הזמנה תשלח ללקוח באמצעות שליח עד הבית או מקום העבודה  תוך 2-3 ימי עסקים, לכל מקום בארץ בלבד (ישראל). יש לקחת בחשבון שזמן הגעת המשלוח ללקוח תלויה גם במדיניות זמני מיון וחלוקה של חברת המשלוחים. חברת השילוח תיצור קשר טלפוני עם הלקוח לתיאום מסירה.

ניתן גם לאסוף את ההזמנה מהחנות שממוקמת ברחוב רבי פנחס 13, שוק הפשפשים, יפו. שעות פתיחה : א'-ה' 10:00-17:00 ו' 10:00-15:00

בעלי האתר/המותג לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי אספקה שנגרם ע"י חברת השילוח או כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של בעלי האתר לרבות שביתות, עיצומים וכיוצ"ב

ימי שישי, שבת, סגר/עוצר - אינם ימי עסקים * 

החזרות וביטולים

במידה והלקוח אינו מרוצה מהמוצר מסיבה כלשהי, יהיה ניתן להחליף או להחזיר את הפריט שנרכש כל עוד ובמידה שלא נעשה בו כל שימוש והוא אינו פגום בשום צורה.  ניתן להחליף או להחזיר פריטים עד 14 יום מיום הקניה ובאריזה המקורית. את ההחלפה ניתן לעשות בחנות המותג שממוקמת ברחוב רבי פנחס 13, שוק הפשפשים, יפו.

זיכוי כספי ינתן רק עם קבלת הפריט באריזתו המקורית (קופסה + שקית ממותגת) ובהתאם להנחיות חברת האשראי (פחות 5% עמלת סליקה), ובאותם התנאים בהם בוצעה העסקה המקורית

זיכוי כספי יינתן עם קבלת הפריט, עבור הפריט עצמו וללא דמי המשלוח

עסקאות ששולמו באמצעות פייפל, יזוכו באותו אופן ובתנאי העבודה והמדיניות של חברת פייפל

.לפני כל החזרה יש ליידע אותנו על הכוונה להחזיר פריט באמצעות המייל או בטלפון

אחריות ועלות החזרת הפריט היא על הלקוח בלבד! מומלץ לבצע את משלוח ההחזרה בדואר רשום או בכל דרך אחרת המאפשרת מעקב משלוחים. יש לשמור את מספר המעקב עד הגעת  הפריט ליעדו.

החזרת הפריט יכולה להיעשות גם פיסית אלינו לחנות, ע"י הקונה עצמו או מישהו מטעמו

כתובת להחזרות: 

אלן רובין

רחוב רבי פנחס 13 שוק הפשפשים יפו. מיקוד: 6813905

נשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה

בטלפון:

03-5463867 / 052-5428686

או במייל: 

ellen@ellenruben.com

 

מדיניות שילוח - בינלאומי

כל הזמנה תשלח ללקוח באמצעות דואר ישראל – ECO POST – בזמן אספקה של 7 עד 21 ימי עבודה. משלוחי אקספרס ישלחו באמצעות חברת DHL בזמני אספקה של עד 3 ימי עבודה לארה"ב ואירופה.

כל הזמנה מעל 1100₪. תחוייב בעלות משלוח כפולה.

יש לקחת בחשבון שזמן הגעת המשלוח ללקוח תלויה גם במדיניות זמני מיון וחלוקה של חברת המשלוחים בארץ היעד, לרבות עיכובים במכס בהתאם למדיניות ארץ היעד.

במידה והפריט הוחזר מכל סיבה שהיא, יתבצע החזר כספי עבור הפריט עצמו ללא דמי המשלוח, ורק כאשר הפריט מתקבל חזרה בארץ המוצא.

בעלי האתר/המותג לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי אספקה שנגרם ע"י חברת השילוח או כתוצאה מעיכוב מכס או כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם של בעלי האתר לרבות שביתות, עיצומים וכיוצ"ב.

החזרות וביטולים - בינלאומי

במידה והלקוח אינו מרוצה מהמוצר מסיבה כלשהי, יהיה ניתן להחליף או להחזיר את הפריט שנרכש כל עוד ובמידה שלא נעשה בו כל שימוש והוא אינו פגום בשום צורה.  ניתן להחליף או להחזיר פריטים עד 30 יום מיום הקניה ובאריזה המקורית.

זיכוי כספי ינתן רק עם קבלת הפריט בארץ, בהתאם להנחיות חברת האשראי (פחות 5% עמלת סליקה), ובאותם התנאים בהם בוצעה העסקה המקורית. 

זיכוי כספי יינתן עם קבלת הפריט, עבור הפריט עצמו, ללא דמי המשלוח.

עסקאות ששולמו באמצעות פייפל, יזוכו באותו אופן ובתנאי העבודה והמדיניות של חברת פייפל.

לפני כל החזרה יש ליידע אותנו על הכוונה להחזיר פריט באמצעות המייל או בטלפון

אחריות ועלות החזרת הפריט היא על הלקוח בלבד! מומלץ לבצע את משלוח ההחזרה בדואר רשום או בכל דרך אחרת המאפשרת מעקב משלוחים. יש לשמור את מספר המעקב עד הגעת הפריט ליעדו.

החזרת הפריט יכולה להיעשות גם פיסית אלינו לחנות, ע"י הקונה עצמו או מישהו מטעמו.

 

כתובת להחזרות: 

אלן רובין

רחוב רבי פנחס 13 שוק הפשפשים יפו. מיקוד: 6813905

נשמח לעמוד לרשותך בכל עניין ושאלה

בטלפון:

03-5463867 / 052-5428686

או במייל: 

ellen@ellenruben.com

 

 

 

ILS